Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
2021-03-05

I Wirtualne Drzwi Otwarte w Optymistycznym Przedszkolu "Cztery Pory Roku"

8 marca rusza rekrutacja do naszego przedszkola.

Zapisy odbywają się drogą elektroniczną na stronie: http://www.gminakornik.przedszkola.vnabor.pl,

Zapraszamy na I Wirtualne Drzwi Otwarte i spacer po naszym przedszkolu: 
https://view.genial.ly/6033cf43fad0540d09144653/presentation-drzwi-otwarte-2021

Priorytetem działalności przedszkola jest zapewnienie wychowankom wszechstronnego rozwoju, bezpieczeństwa, akceptacji i poszanowania praw. Poprzez systematyczne rozpoznawanie potrzeb środowiska oraz poszukiwanie nowatorskich metod pracy z dziećmi, doskonalimy jakość pracy naszej placówki.

Przedszkole nr 2
„Cztery Pory Roku”
ul. Jeziorna 16
62-035 Kórnik- Bnin

Serdecznie zapraszamy!

Informacje
 • Fundusze pozabudżetowe1
 • Rada Miasta i Gminy
 • Kórnik w mediach
 • Kórniczanin
 • sm
 • GO
 • KDN 2019
 • POP
 • Muzyka z Kórnika
 • Platforma zakupowa dla dostawców Urzędu Miasta i Gminy Kórnik
 • Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Kórniku
 • BOGK2018
 • Mapy
 • Enea