Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
2020-10-01

Przedsiębiorco - przyłącz się do programu "Gmina Przyjazna Seniorom"!

Szanowni Przedsiębiorcy, Właściciele firm usługowych, sklepów,

Miasto i Gmina Kórnik przystąpiło do programu „Gmina Przyjazna Seniorom”. Seniorzy z terenu naszej gminy otrzymują Kartę Seniora, która upoważnia ich do korzystania ze  zniżek na terenie całego kraju w punktach honorujących Kartę Seniora.

W ciągu pierwszego tygodnia do zainteresowanych mieszkańców naszej gminy trafiło ponad 800 kart, a wnioski ciągle napływają!

Zachęcamy wszystkich Państwa do przystąpienia do programu OKS.

Informację o punktach z terenu naszej gminy, które przystąpiły do programu i honorują Kartę Seniora będziemy na bieżąco publikować na łamach „Kórniczanina”, na stronie Internetowej oraz w mediach społecznościowych gminy.

Co zyskują firmy przyjazne seniorom?

Firmy, które są partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne.

Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanej zniżce na stronie internetowej. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i jakie działania chce wspólnie podejmować.

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora?

Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej https://glosseniora.pl/ogolnopolska-karta-seniora-2/ – i odeśle go na adres Stowarzyszenia MANKO ul. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków lub drogą mailową: marketing@manko.pl.

POBIERZ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY DLA PRZEDSIĘBIORCY

Informacje
 • Fundusze pozabudżetowe1
 • Rada Miasta i Gminy
 • Kórnik w mediach
 • Kórniczanin
 • sm
 • GO
 • KDN 2019
 • POP
 • Muzyka z Kórnika
 • Platforma zakupowa dla dostawców Urzędu Miasta i Gminy Kórnik
 • Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Kórniku
 • BOGK2018
 • Mapy
 • Enea