Kontynuuj W tej witrynie stosujemy pliki cookies. Standardowe ustawienia przeglądarki internetowej zezwalają na zapisywanie ich na urządzeniu końcowym Użytkownika. Kontynuowanie przeglądania serwisu bez zmiany ustawień traktujemy jako zgodę na użycie plików cookies. Więcej w "Polityce Cookies".
2020-10-13

Odbierz Kartę Seniora w Gminie Kórnik!

Drodzy Seniorzy,

Wychodząc naprzeciwko Waszym oczekiwaniom rozpoczynamy dystrybucję Ogólnopolskiej Karty Seniora w naszej gminie.

Miasto i Gmina Kórnik przystąpiła do Programu Gmina Przyjazna Seniorom, dlatego dla naszych mieszkańców, którzy ukończyli 60 lat karta seniora jest darmowa.

Każdy senior, który ukończył 60 lat może wyrobić własną Ogólnopolską Kartę Seniora. Karta ta upoważnia do zniżek w wielu punktach w całej Polsce, w tym m in. sanatoriach, uzdrowiskach, przychodniach, gabinetach rehabilitacji, instytucjach zdrowia i kultury.

W Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, można wypełnić wniosek. Wniosek można również pobrać na stronie internetowej www.kornik.pl.

Wnioski będzie można składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta i Gminy Kórnik, przy czym karta będzie wydawana w terminie 14 dni od złożenia wniosku.

Lista wszystkich punktów (już niemal 2 tysiące) honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora znajduje się na stronie internetowej www.glosseniora.pl. Niemal każdego dnia dołączają do nas nowe firmy, które deklarują współpracę z Głosem Seniora i tym samym wprowadzają rabaty dla posiadaczy Ogólnopolskiej Karty Seniora (OKS).

Zachęcamy również wszystkie firmy działające na terenie naszej gminy do przystąpienia do grona Partnerów, honorujących Ogólnopolską Kartę Seniora.

Ogólnopolską Kartę Seniora posiada już ponad 300 tyś. Seniorów. Zainteresowanie jest ogromne z uwagi na korzyści, które uzyskują Seniorzy, mogący nabywać produkty i usługi ze zniżką.

Co zyskują firmy przyjazne seniorom?

Firmy, które są partnerami Programu OKS stają się rozpoznawalne wśród seniorów, a dodatkowo mogą oferować im dowolne rabaty, zniżki oraz oferty specjalne. Stowarzyszenie MANKO, jako organizator Ogólnopolskiej Karty Seniora, pomaga firmom partnerskim w promowaniu ich marki poprzez m.in. zamieszczanie reklam w ogólnopolskim magazynie „Głos Seniora” oraz jego lokalnych edycjach, a także umieszczanie informacji o oferowanej zniżce na naszej stronie internetowej. To od firmy partnerskiej zależy, w jakim zakresie chce współtworzyć Ogólnopolską Kartę Seniora i jakie działania chce z nami podejmować. 

Jak firma może zgłosić się do programu Ogólnopolska Karta Seniora?

Wystarczy, że przedstawiciel firmy wypełni formularz zgłoszeniowy – znajdujący się poniżej – i odeśle go na adres Stowarzyszenia MANKO ul. Słowackiego 46/30, 30-018 Kraków lub drogą mailową: marketing@manko.pl.

Do pobrania:

POBIERZ WNIOSEK O KARTĘ SENIORA

LISTA FIRM OKS

Informacje
 • Fundusze pozabudżetowe1
 • Rada Miasta i Gminy
 • Kórnik w mediach
 • Kórniczanin
 • sm
 • GO
 • KDN 2019
 • POP
 • Muzyka z Kórnika
 • Platforma zakupowa dla dostawców Urzędu Miasta i Gminy Kórnik
 • Punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej w Kórniku
 • BOGK2018
 • Mapy
 • Enea